EMAPI dla Ciebie

EMAPI pozwala na bezproblemową implementację mapy on-line na Twojej stronie www lub w wewnętrznej sieci firmowej. Dzięki temu rozwiązaniu w prosty sposób wzbogacisz swoją witrynę www o najdokładniejszą mapę Polski wraz z całym wachlarzem funkcji służących do jej obsługi i umożliwiających eksploatację pełni jej potencjału.

Oprócz samych danych kartograficznych i funkcji obsługujących mapy, EMAPI udostępnia również bogatą bazę POI, budynki 3D, warstwę lokalizacji geograficznych powiązanych z Wikipedią, na bieżąco aktualizowaną warstwę utrudnień na drogach (na podstawie informacji o GDDKiA), bazę czarnych punktów i fotoradarów.

EMAPI występuje w dwóch wersjach:

  • Wersja podstawowa – serwer obsługiwany jest przez Spółkę Emapa, Klient otrzymuje gotową do działania mapę z podstawowymi funkcjami oraz interfejs ułatwiający mu programowanie dodatkowych funkcji.
  • Wersja dla integratorów – cały system (MapCenter, serwis www (ASP) wraz z kodami javascriptowymi) przekazywany jest Klientowi. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat skontaktuj się z nami.