Co zyskasz dzięki EMAPI?

  • Dodatkową wartość dla Twojej strony www.

Poprzez np. umieszczenie na mapie placówki (lub placówek) Twojej firmy oferujesz wymagającemu Klientowi wiedzę i wygodę. Czytelne i proste zobrazowanie, gdzie mieści się Twoja firma i jak do niej dotrzeć oprócz czysto praktycznych zalet wzbogaci Twą witrynę www o dodatkową wartość i poprawi jej wizerunek w oczach Klienta. Miły dla oka i przyjazny dla użytkownika interfejs oraz takie dodatki, jak pieczołowicie opracowane budynki 3D czy informacje z Wikipedii dodadzą Twej stronie dodatkowego kolorytu i podniosą jej atrakcyjność.

  • Lokalizację obiektów statycznych i dynamicznych.

Jedną z najważniejszych zalet EMAPI jest to, że może on służyć jako serwer dostępowy umożliwiający Partnerom/Klientom dostęp do platformy mapowej i wizualizację obiektów statycznych (np. placówki firmy, siedziby Klientów) bądź dynamicznych (pojazdy, ludzie, zwierzęta).

  • Proste i szybkie wyszukiwanie adresów wraz z ich wizualizacją na mapie.

Umieszczony na witrynie www EMAPI może służyć jako wyszukiwarka placówek Twojej firmy dla obecnych i potencjalnych Klientów. Zaimplementowany w wewnętrznym systemie firmowym (np. CRM) pozwala m.in. wyszukać lokalizację naszych Klientów, wytyczyć do nich trasy i zaplanować optymalną marszrutę na dany dzień.

  • Obsługę kodów pocztowych.

W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań EMAPI posiada pełną bazę kodów pocztowych i uwzględnia je w module wyszukiwania. Jeśli nie znasz dokładnego adresu, a jedynie kod pocztowy, lub odwrotnie – znasz adres, ale potrzebujesz kodu pocztowego – z EMAPI nie będzie to już stanowić problemu.

  • Wytyczanie optymalnych tras.

EMAPI wytyczy optymalną trasę dojazdu do wybranego punktu (np. Klienta), w zależności od potrzeb: najszybszą, najkrótszą lub najtańszą. System pozwali także zaplanować wielopunktową trasę, np. dzienny plan odwiedzin wielu Klientów dla określonego handlowca.

  • Uwzględnienie utrudnień w ruchu.

Podczas wytyczania trasy EMAPI bierze pod uwagę aktualne utrudnienia w ruchu (np. roboty drogowe) pobierane od GDDKiA i codziennie uaktualniane. Ponadto, system ostrzega o „czarnych punktach” i informuje o fotoradarch. Masz dzięki temu pewność, że wytyczona trasa będzie uwzględniać wszelkie warunki ruchu drogowego i nie zaskoczy Cię żadna trudność na drodze.

  • Możliwość dodawania własnych obiektów.

W odróżnieniu od niektórych podobnych rozwiązań EMAPI posiada cenną funkcjonalność – dodawanie na mapie własnych punktów (oraz łamanych lub wielokątów) i przypisania im swoich ikon. Wyzwala to szereg dodatkowych możliwości, np. dodawanie własnych placówek, środków komunikacji w ich pobliżu, dodawanie lokalizacji konkurencji (np. w wewnętrznej sieci firmowej dla planowania działań) lub innych istotnych punktów.

  • Lepszą orientację.

EMAPI udostępnia bogatą bazę POI (Punkty Użyteczności Publicznej), budynków 3D oraz warstwę lokalizacji geograficznych powiązanych z Wikipedią, co zapewnia zdecydowanie większą wiedzę i lepszą orientację w terenie, po którym się poruszamy.

  • Wizualizację informacji.

Poprzez prezentację informacji/obiektów na mapie zyskujesz nową wiedzę, dzięki której będziesz skuteczniej zarządzać wszelkimi działaniami (swoimi i innych). Umieszczenie na mapie Twoich lokalizacji pozwoli Ci na przykład analizować dotychczasowe i planować przyszłe działania (m.in. lokalizację nowej placówki). Dodanie obiektów konkurencji lub analiza rozmieszczenia Punktów Użyteczności Publicznej (centra handlowe, banki, sklepy, stacje benzynowe etc.) oferuje szereg dodatkowych możliwości. Ich wykorzystanie zależy tylko od wyobraźni Klienta.

  • Najwyższej jakości dane mapowe od uznanego dostawcy.

EMAPI jest autoryzowaną technologią łódzkiej Spółki Emapa, od lat lidera na polskim rynku geoinformatyki. Rozpoznawalna i ceniona marka Spółki Emapa jest gwarantem solidnych map cyfrowych o najwyższej jakości. Mapa Polski naszego autorstwa (MapSet Polska) jest najpełniejszą i najdokładniejszą cyfrową mapą Polski. Jej cokwartalne aktualizacje zapewniają zawsze dokładne i precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistych warunków. Potwierdzeniem jakości rozwiązań Spółki Emapa jest zadowolenie naszych licznych Klientów z Polski i całego świata (sprawdź nasze referencje).